Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 20.09.2020, 22:34

Лубенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші успіхи та досягнення

Результати міського, обласного  етапів предметних олімпіад, творчих конкурсів (2019-2020 н.р.)    

                                                        

 

Прізвище, ім’я

 

Клас

 

Предмет

 

Результат

міського туру

 

Керівник

 Науменко Ілона  10  Обласна олімпіада з біології  І м.  Гонтар Т.М.
 Науменко Ілона
 Плішенко Євгенія
 Журавель Артьом
 Петрик Любов 
 10
 10
 7-Б
 6-А
 Обласний конкурс дитячої казки "Випробування на чесність"
 І м.

ІІ м. 
ІІІ м.
 Любич-Роман О.М.,
 Журавель О.М.,
 Гулак А.О.
 Запорожець Ірина
 Оніщенко Дмитро
 11
 9-А
 Всеукраїнський конкурс "Об'єднаймося ж, брати мої"
 І м.
 І м.
 Маринич С.К.,
 Смаль Л.І.
 Оніщенко Дмитро  9-А  Обласний конкурс "100 років революції надії й боротьби"  І м.  Смаль Л.І.
 Матвієнко Назар 11  Обласна олімпіада з економіки  І м.  Матвієнко Н.Л.

 Ворона Артур
 Калина Альбіна
 Іващенко Владислав
 Науменко Ілона
 Галич Євгенія
 Микитенко Віктор

8-Б
8-А
9-А
10
10
11

Міська олімпіада з хімії

ІІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.
ІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.

Саєнко А.О.

 Ващенко Карина
 Журенко Олександра
 Кухта Валерія
 Морозова Юлія
 Бган Дарина
 Крамаренко Ірина

8-Б
9-А
9-Б
10
10
11

Міська олімпіада з української мови та літератури

ІІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.
І м.
ІІІ м.
ІІ м.

Любич-Роман О.М.,
Маринич С.К.,
Журавель О.М.

 Микитенко Віктор
 Панченко Марина
 Бган Дарина
 Ворона Артур
 Замула Юліана
 Шмонденко Ольга

11
11
10
8-Б
8-А
8-А

Міська олімпіада з фізики

І м.
ІІІ м.
ІІІ м.
ІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.

Макаренко І.М.,
Матвієнко Н.Л.

 Беспечний Ярослав
 Крупко Владислав
 Єфремов Андрій

9-Б
9-Б
11

Міська олімпіада  з інформаційних технологій

І м.
ІІІ м.
ІІІ м.

Матвієнко Н.Л.,
Ященко Т.Л.

 

 Оніщенко Дмитро
  Морозова Юлія
  Гапченко Євгеній

9-А
10
11

Міська олімпіада з історії

ІІІ м.
ІІІ м.
ІІ м.

Смаль Л.І.

 Савченко Юлія
  Бурдим Андрій
  Морозова Юлія

7-А
9-Б
10

Мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка

ІІ м.
ІІ м.
ІІІ м.

Любич-Роман О.М.,
Журавель О.М.

 Тимошенко Вікторія
 Мотузний Владислав
 Савченко Юлія
 Ващенко Карина
 Кухта Валерія
 Науменко Ілона

4-Б
5-Б
7-А
8-Б
9-Б
10

Конкурс знавців української мови імені П.Яцика

І м.
ІІІ м.
ІІІ м.
ІІ м.
ІІ м.
І м.

Донець Л.Г.,
Журавель О.М.,

Маринич С.К.,
Любич-Роман О.М.

 Діденко Ангеліна
 Бараненко Ангеліна
 Барський Олександр

10
9-Б
9-А

Міська олімпіада з трудового навчання

І м.
І м.
І м.

Тягній Л.В.,
Притула В.В.

 Німченко Максим
 Микитенко Віктор

11
11

Міська олімпіада з інформатики

І м.
ІІІ м.

Ященко Т.Л.

 Журенко Олександра
 Моргуненко Ростислав
 Бараненко Ангеліна
 Джура Юлія
 Галич Євгенія
 Морозова Юлія
 Дроздова Аліна
 Німець Анастасія
 Крамаренко Ірина
 Лобатенко Яна

9-А
9-Б
9-Б
9-Б
10
10
10
10
11
11

Міська олімпіада з правознавства

ІІ м.
ІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.
І м.
ІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.
ІІІ м.

Смаль Л.І.

 Беспечний Ярослав
 Джура Юлія
 Крупко Владислав
 Гончаренко Марія

9-Б
9-Б
9-Б
8-Б

Міська олімпіада з англійської мови

ІІ м
ІІІ м
ІІІ м
ІІІ м

 

Крачук С.І., Грисюк А.О.

 Матвієнко Назар
 Микитенко Віктор
 Якименко Анна
 Оніщенко Дмитро

11
11
10
9-А

Міська олімпіада з економіки

І м
ІІ м
ІІІ м
ІІІ м

Матвієнко Н.Л.,
Смаль Л.І.

 Сергієнко Максим
 Шишов Дмитро
 Беспечний Ярослав
 Бараненко Ангеліна
 Журенко Олександра
 Матяш Карина
 Науменко Ілона

 

8-Б
8-Б
9-Б
9-Б
9-А
9-А
10

Міська олімпіада з біології

І м
ІІ м
ІІ м
ІІ м
ІІІ м
ІІІ м
І м

Гонтар Т.М.

 Замула Юліана
 Ворона Артур
 Іванова Валерія
 Бган Дарина

8-А
8-Б
9-Б
10

Міська олімпіада з математики

І м
ІІІ м
ІІІ м
ІІІ м

Гулега С.А., Лябах Н.В.,
Ященко Т.Л.

  Калина Альбіна

8-А

Міська олімпіада з географії

ІІ м

Савченко В.П.

 Галич Євгенія
 Бган Дарина
 Панченко Марина
 Микитенко Віктор

10
10
11
11

Міська олімпіада з астрономії

І м
ІІ м
І м
ІІІ м

Макаренко І.М.

 Кухта Валерія
 Беспечний Ярослав
 Григоренко Марія
 Бобир Юлія
 Гайдай Олександр
 Крамаренко Ірина

9-Б
9-Б
9-Б
10
10
11

    Міська олімпіада з російської мови

ІІ м
ІІІ м
ІІІ м
ІІІ м
ІІІ м
ІІ м

Романова В.М.

 Журенко Олександра
 Оніщенко Дмитро
 Клименко Віталій
 Морозова Юлія
 Макаренко Станіслав
 Запорожець Ірина
 Ванюшкіна Ангеліна

9-А
9-А
9-А
10
10
11
11

Обласна науково-практична конференція
"Пізнання історичної минувшини

в іменах - підгрунтя освіти нації"

Учасники

Смаль Л.І., Грисюк А.О., Любич-Роман О.М., Гулак А.О., Маринич С.К., Журавель О.М.

 Бала Юлія
 Бондар Олександра
 Нестеренко Юлія

7-Б
7-А
10

Міський етап обласного конкурсу творчих робіт учнів "Безпека дорожнього руху - це життя"

Лауреати

Ятел Н.Г.

         

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2020
    Створити безкоштовний сайт на uCoz
    Copyright MyCorp © 2020
    Створити безкоштовний сайт на uCoz