Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 20.09.2020, 23:43

Лубенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спортивні досягнення

 

Прізвище, ім’я

 

Клас

 

Назва заходу

 

Результат

 

Керівник

 Матвієнко Назар
 Цегельник Денис
 Шмонденко Ольга
 Замула Юліана

11
11
8-А
8-А

Чемпіонат міста Лубен з шахів серед юніорів до 20 років

І м.
ІІІ м.
ІІ м.
ІІІ м.

Горбатенко О.М.

 Морозова Юлія
 Омелянчук Оксана
 Бурдим Валерія
 Новицька Ірина
 Пархоменко Лілія
 Катіба Наталія
 Бугай Валерія
 Сидоркіна Тетяна
 Дяденко Вікторія
 Семак Анна
 Якименко Анна
 Бобир Юлія
 Ворона Еліна
10
11
10
6-Б
6-А
5-А
5-Б
6-Б
10
6-А
10
10
6-А
 Міські змагання 
з баскетболу
 І м.
 Семенець С.Б.

 Ожуг Дмитро
 Дроздова Аліна
 Дубейко Костянтин
 Джура Юлія
 Теслімов Максим
 Кіяшко Ярослав

10
10
9-Б
9-Б
9-Б
5-А

Міські змагання з настільного тенісу

ІІІ місце
в особистій першості - І м.
в парному розряді - І м.
в змішаному розряді - І м.

Горбатенко О.М.

 Матвієнко Назар
 Цегельник Денис
 Гапченко Євген
 Погребняк Руслан
 Замула Юліана
 Шмонденко Ольга

11
11
11
11
8-А
8-А

Міські змагання з шахів

І м.

Горбатенко О.М.

 Мироненко Владислав
 Матвієнко Назар
 Погребняк Руслан    Антоненко Даниїл
 Горбатенко Олександр
 Костюченко Степан    Ожуг Дмитро
 Хоменко Владислав
 Дрипан Максим
 Моргуненко Ростислав
 Назаренко Ілля
 Теслімов Максим
 Чорнокал Вадим
 Скрипник Євген
 Шишов Дмитро
 Куліков Владислав
 Шапарка Валерій

11
11
11
10
10
10
10
10
9-Б
9-Б
9-Б
9-Б
9-Б
8-А
8-Б
7-А
7-А

Міські змагання з футболу

ІІІ м.

Горбатенко О.М.

 Подфедько Денис
 Богатиренко Дмитро
 Ковальова Ксенія
 Куліков Владислав
 Данильченко Анна
 Космина Софія
 Левенко Юлія
 Пастушенко Ілля
 Рославлєв Єгор
 Уласень Діана
 Коваленко Олександр
 Панченко Софія
 Сагура Дмитро
 Сулімовський Данило
 Циба Арсеній
 Ваніна Ольга
 Назаренко Сергій
 Оніщук Дар'я
 Орленко Любов
 Селявко Євгенія
 Бараненко Ангеліна
 Джура Юлія
 Колесник Марія
 Когут Владислав
 Назаренко Ілля
 Теслімов Максим
 Антоненко Даниїл
 Бурдим Валерія
 Гуляєв Олексій
 Джухіль Анастасія
 Костюченко Степан
 Науменко Ілона
 Плішенко Євгенія
 Резвін Дар'я
 Ванюшкіна Ангеліна
 Левченко Валерій
 Матвієнко Назар
 Омелянчук Оксана
 Панченко Марина
 Решетилов Артур

6-Б
7-А
7-А
7-А
7-Б
7-Б
7-Б
7-Б
7-Б
7-Б
7-Б
8-А
8-А
8-А
8-А
8-А
8-Б
8-Б
8-Б
8-Б
9-А
9-Б
9-Б
9-Б
9-Б
9-Б
9-Б
10
10
10
10
10
10
10
10
11
11
11
11
11
11

Міські змагання з легкоатлетичного кросу

ІІІ м.

 Семенець С.Б.,

 Горбатенко О.М.

 Костенчук Тимур
 Циба Арсен
 Ваніна Ольга
 Деркач Владислав
 Клименко Денис
 Оніщук Дар'я
 Рябко Дмитро
 Селявко Євгенія
 Скворцов Михайло
 Моргуненко Ростислав
 Журенко Олександр
 Назаренко Ілля
 Когут Владислав
 Гуляєв Олексій
 Дяденко Олександра
 Ожуг Дмитро
 Омелянчук Оксана
 Погребняк Руслан

5-Б
8-А
8-Б
8-Б
8-Б
8-Б
8-Б
9-А
9-А
9-Б
9-А
9-Б
9-Б
10
10
10
11

11

ХХІV чемпіонат міста з техніки пішохідного туризму
Середня група - ІІ м.
Старша група - ІV м.

Загальнокомандне - ІІ м.

І м.
ІV м.

Горбатенко О.М.

 Замула Юліана
 Шмонденко Ольга
 Гапченко Євген
 Матвієнко Назар
 Цегельник Денис

8-А
8-А
11
11
11

Змагання з шахів (відкритий чемпіонат м. Лубен присвяченому 1031 річниці з Дня заснування м. Лубен тта професійному святу "День працівника лісу")

 

Загальнокомандне - ІІ м.

ІІ м.
ІІ м.

Горбатенко О.М.

 Бойко Руслан
 Куліков Владислав
 Шишов Дмитро
 Дрипан Максим
 Назаренко Ілля
 Антоненко Данило
 Горбатенко Олександр
 Костюченко Степан
 Ожуг Дмитро
 Погребняк Руслан

5-А
7-А
8-Б
9-Б
9-Б
10
10
10
10
11

Змагання у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед шкільних команд на кубок "Андрія Біби"

ІІ м.

Горбатенко О.М.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2020
    Створити безкоштовний сайт на uCoz
    Copyright MyCorp © 2020
    Створити безкоштовний сайт на uCoz